Співробітництво

Товариство з обмеженою відповідальністю «Українське тепло» пропонує готову технологію з переводу теплогенеруючого обладнання на водовугільне паливо.

 

Особливістю співробітництва в рамках нашого проекту є відсутність витрат з боку замовника на встановлення обладнання, його налаштування та запуск.

Весь комплекс робіт наше підприємство виконує за власні кошти. Розподіл відповідальності закріплюється договором і передбачає повну відповідальність компанії «Українське тепло» за своєчасні поставки палива і устаткування, якість робіт та терміни їх виконання, інші моменти, в залежності від формату співпраці.

 

Два можливі варіанти співпраці при реалізації проекту:

 

А Обладнання та паливо. Ваше підприємство купує устаткування і водовугільне паливо.

Якщо Ви вирішили придбати обладнання на водовугільному паливі та експлуатувати його самостійно, ми зробимо всі необхідні підготовчі роботи по його запуску та підключенню, а також подальше гарантійне та післягарантійне обслуговування комплексу. Ми гарантуємо своєчасні поставки водовугільного палива встановлених параметрів.

 

Б Теплова енергія. Ваше підприємство сплачує тільки за спожиту теплову енергію.

Ми проводимо заміну газового обладнання на вашому підприємстві повністю за свій рахунок, отримуємо всі необхідні дозволи та погодження. Приймаємо на себе технологічні та експлуатаційні ризики, ведемо експлуатацію котла і гарантуємо стабільну поставку теплової енергії.

 

Незалежно від обраного варіанту, впровадження технології водовугілля передбачає:

1. Виїзд фахівців підприємства на об’єкт. Аналіз технологічних параметрів, збір інформації. Розрахунок параметрів необхідного обладнання.

2. Підписання договору співробітництва. Технічні розрахунки й узгодження умов експлуатації.

3. Проектні та інші підготовчі роботи.

4. Доставка, монтаж і запуск обладнання. Будівництво необхідної інфраструктури.

5. Підписання довгострокового договору поставки водовугільного палива або теплової енергії.

6. Супровід і контроль дотримання виробничих параметрів. Планове та оперативне обслуговування.

Якщо Ви бажаєте дізнатися наскільки  ефективний буде перехід на новий вид палива для Вашого підприємства, вартість обладнання і палива, заповніть ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ і наші фахівці проведуть всі необхідні розрахунки.