Сушильні комплекси

Водовугілля має всі переваги рідкого палива і може застосовуватися як джерело теплової енергії на сушильних комплексах комерційних підприємств. Головною перевагою є дешева теплова енергія, швидкість переобладнання та зручність подальшого застосування палива.

complex

Подача гарячого повітря в сушильний барабан відбувається з передпальника, в якому відбувається попереднє згоряння водовугілля. Розпилення палива в передпальнику відбувається за рахунок стисненого повітря, що подається від компресора. Температурний режим вхідного повітря контролюється в діапазоні 650 – 1 000 ° С за рахунок автоматичних пристроїв змішування повітря.

Процеси подачі, контролю, регулювання і обліку автоматизовані, що дозволяє мінімізувати кількість задіяного персоналу і забезпечити оптимальні робочі показники. Діапазон регулювання потужності пальника 1:3 дозволяє ефективно спалювати водовугілля, в залежності від поточних потреб комплексу.

Заміна устаткування і впровадження технології водовугільного палива на сушильному комплексі проводиться протягом 4-6 місяців. Старе обладнання демонтують, будується передпальник необхідного розміру, в який монтується пальник на водовугільному паливі. Для зберігання необхідного запасу палива та резерву на території підприємства встановлюються спеціальні ємності для водовугілля. Подача палива в пальник відбувається автоматично і контролюється з пульта управління.