Історія розвитку

123

1998 Засновано ТОВ «ВКФ» ТЕХПРОМКОМПЛЕКТ», яке надалі реорганізовано в ТОВ «Українське тепло». Основні напрямки діяльності: оптова торгівля паливом, видобуток та збагачення кам’яного вугілля.

2006 Будівництво гірничо-збагачувальної фабрики в м. Свердловськ Луганської обл.

2007 Освоєна технологія збагачення вугілля. Фабрика випускає збагачений вугільний концентрат марки АСШ «технологічний» (зола до 5%, сірка до 0,8%)

2009 Початок співпраці з провідними підприємствами та НДІ України і Росії по дослідженню характеристик різних видів палива та впровадження енергоефективних технологій водовугільного палива.

2011 Підписані меморандуми про співпрацю з китайськими виробниками обладнання для водовугільного палива

2012 Отримані ТУ на водовугільне паливо та Свідоцтво наявності ознак альтернативного палива для водовугільного палива, розробленого компанією.

Березень 2012 Початок впровадження технології приготування та спалювання водовугільного палива на сушильному комплексі в м. Свердловськ.

Жовтень 2012 Проведено успішний тестовий запуск пальника на водовугіллі. Характеристики палива відповідають стандарту, горіння стабільне. Отримана теплова енергія використовується для сушки технологічного вугілля.