Цілі та завдання

123

Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКЕ ТЕПЛО» – лідер на українському ринку впровадження технологій теплогенерації з використанням водовугільного палива.

Ми – перші кому вдалося впровадити технологію водовугільного палива в промисловому масштабі. Динамічно зростаюча компанія, яка прагне до лідерства на українському ринку теплової енергії. Основа нашого успіху – професіоналізм, досвід, передові технології і оперативність вирішення поставлених завдань.

Основною метою підприємства є зменшення залежності українських споживачів від імпортного природного газу, а також зниження собівартості теплової енергії за рахунок впровадження технологій водовугільного палива.

При переході на водовугільне паливо частини комерційних підприємств вдасться знизити споживання природного газу на 2,5 млрд. м3.

Зниження собівартості теплової енергії складе 40 – 60%.

Основні завдання – створення конкурентного ринку водовугільного палива в сфері виробництва енергії. Переведення котельного обладнання та сушильних комплексів на використання водовугілля, як основного палива. Забезпечення необхідних заходів з очищення та утилізації відходів, що дозволить повноцінно використовувати водовугілля в густонаселених районах України. Розвиток програм «CLEAN COAL» в Україні.