На Львівщині відбувся круглий стіл з питань використання альтернативних, екологічно чистих видів палива.

02, 10, 2017

9 лютого 2017 року був проведений круглий стіл з питань використання на Львівщині альтернативних, екологічно чистих видів палива (торфу, водно-вугільних технологій), а також щодо пропозицій стосовно переведення Львівської ТЦ «Північна» (колишня ТЕЦ-2) з природного газу на інший вид палива.

На зустрічі були присутні представники підвідомчих структур Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Департаменту ПЕК Львівської ОДА,  місцевих підприємств, що працюють в  галузі енергетики –  КЗ «Львівторф», КП «Львівтеплоенерго», ТзОВ «Інститут нової економічної стратегії», ТзОВ «Emax», ГО «Національне екологічне бюро», ГС «Ліга ділових кіл паливно-енергетичного комплексу»,  ТзОВ « Українське тепло. Захід» (Львів) та ТОВ «Українське тепло» (Київ), а також представники ЗМІ.

На даному заході обговорювали ряд питань по впровадженню та подальшому розвитку енергоефективності  і відновленню джерел енергетики, зокрема необхідності виконання одного із стратегічних пріоритетних завдань розвитку Львівської області у 2017 році «Енерго- та ресурсозбереження й ефективність», обумовленого в рішенні Львівської обласної ради № 146 від 29 березня 2016 року «Про затвердження Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року».

За підсумками круглого столу було вирішено звернутись до Львівської міської ради, міського голови м. Львова щодо можливості впровадження водо-вугільної технології, як пріоритетного альтернативного виду палива, з подальшим її застосуванням у тепловій енергетиці Львівської області, зокрема на ТЦ «Північна». Також доручити Львівській ОДА, її профільним департаментам, напрацювати алгоритм проведення роз’яснювальної роботи з метою підвищення рівня освіченості населення Львівщини в галузі енергоощадних технологій.

Leave a Reply