У Києві 17 грудня пройшла зустріч з приводу реалізації проекту модернізації ТЦ «Північна» в місті Львів та впровадження сучасних вугільних технологій КНР в Україні.

12, 7, 2016

У нараді брали участь представники Китайських корпорацій «Complant» і «Sinosure», а також голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, представники державного банку «Укргазбанк», Львівської обласної адміністрації та представники компанії «Українське тепло».

Зустріч почалася зі вступного слова Президента ТОВ «Українське тепло» Чичеріна С.А., який вітав делегацію з КНР і висловив свою високу повагу до присутніх представників корпорації «Complant» і страхової компанії «Sinosure». Далі керівник проектів ТОВ «Українське тепло» провів презентацію проекту і висвітлив основні етапи реалізації проекту в місті Бровари та плани компанії по проекту в місті Львів. Також з презентаціями виступили голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Ставнюк В.В., представник державного банку «Укргазбанк» Віктор Дума і Львівської обласної адміністрації Гагалюк Б.М.

У свою чергу, фінансовий директор корпорації «Complant» Чжан Пен подякував Українській стороні за настільки детальну презентацію проекту і високо оцінив професіоналізм української команди. Він також висловив впевненість у великих перспективах подальшого розвитку проекту в місті Львів. Додаткову і більш розгорнуту інформацію про процес реалізації і підготовки до фінансування проекту надав заступник директора департаменту корпорації «Complant» пан Моу Лу. Наступним виступив заступник директора департаменту страхової компанії «Sinosure» пан Чжу Чжанфен, який висловив свою зацікавленість у співпраці та дав ряд рекомендацій з підготовки проекту та документів відповідно до вимог страхової компанії.

Сторони домовилися про активізацію співпраці з метою швидкої реалізації проекту в місті Львів. У зв’язку з чим, були складені наступні кроки по здійсненню проекту. За підсумками зустрічі було складено Протокол, який був підписаний всіма сторонами.

Leave a Reply