У Миколаївській ОДА представили інвестиційні проекти по енергоефективності

11, 13, 2015

Інвестиційний проект по газозаміщенню в Миколаївській області представили сьогодні, 13 листопада, головам районів і мерам міст. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Миколаївської ОДА.

Начальник управління житлово-комунального господарства Євген Гладков проінформував про стан реалізації заходів з енергозбереження та енергоефективності: «Миколаївська область щорічно споживає близько 1,1-1,2 млрд. Куб.м. природного газу, з них 500 млн. куб.м. – споживається в системі житлово-комунального господарства та бюджетної сфери. Динаміка споживання природного газу стійко знижується. Зараз активно продовжує розвиватися електроопалення, на сьогоднішній день вже 1,5 тисячі абонентів перейшли на такий вид опалення».

Про впровадження технології водовугільного палива розповів представник компанії «Українське тепло» Володимир Закорецький. За його словами заміна котельного обладнання на природному газі котлами на водовугільному паливі знижує вартість теплової енергії на 10%. Досвід компанії 7 років, вже інвестовано 6 млн. Доларів. Заплановано реалізовувати проекти по всій Україні, а це 40 котелень, 5 ТЕЦ і 10 заводів з виробництва палива.

Детальніше за посиланням: http://inshe.tv/economics/2015-11-13/68027/

Leave a Reply