Представники комунальних котелень України відвідали КНР з офіційним візитом.

12, 26, 2014

У період з 9 по 17 грудня 2014 відбувся робочий візит офіційної делегації комунальних підприємств Львова та Києва в КНР з метою вивчення досвіду експлуатації котельного обладнання на водовугільному паливі та проведення консультацій щодо можливості застосування такого обладнання на комунальних котельнях українських міст.

До складу офіційної делегації увійшли: заступник директора комунального підприємства «Бровари Благоустрій», Добровольський Володимир; директор ТзОВ «Львівська теплоенергетична компанія», Цейтлін Ігор; провідний інженер служби експлуатації «Львівтеплоенерго», Яртиш Ігор; заступник провідний інженер служби експлуатації «Львівтеплоенерго», Андреюк Сергій.

Делегацію очолив Чичерін Сергій Анатолійович, президент ТОВ «Українське тепло», єдиної компанії в Україні, яка освоїла технологію водовугільного палива та ввела в експлуатацію промисловий комплекс, що використовує ВУТ в якості основного палива при збагаченні вугілля.

В ході поїздки, представники української делегації відвідали завод ВУТ потужністю 900 000 тонн на рік, водогрійну котельню потужністю 24 МВт, що розташовані в місті Тунгсянг округу Цзясін, а також ТЕЦ тепловою потужністю 260 т/год (м. Цзао Чжуань, провінції Шаньдун)

Українські фахівці відзначили високу якість обладнання котелень, простоту його експлуатації, а також чистоту на території оглянутих об’єктів.

Leave a Reply