Новини компанії

На Львівщині відбувся круглий стіл з питань використання альтернативних, екологічно чистих видів палива.

02 10, 2017

9 лютого 2017 року був проведений круглий стіл з питань використання на Львівщині альтернативних, екологічно чистих видів палива (торфу, водно-вугільних технологій), а також щодо пропозицій стосовно переведення Львівської ТЦ «Північна» (колишня ТЕЦ-2) з природного газу на інший вид палива.

На зустрічі були присутні представники підвідомчих структур Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Департаменту ПЕК Львівської ОДА,  місцевих підприємств, що працюють в  галузі енергетики –  КЗ «Львівторф», КП «Львівтеплоенерго», ТзОВ «Інститут нової економічної стратегії», ТзОВ «Emax», ГО «Національне екологічне бюро», ГС «Ліга ділових кіл паливно-енергетичного комплексу»,  ТзОВ « Українське тепло. Захід» (Львів) та ТОВ «Українське тепло» (Київ), а також представники ЗМІ.

На даному заході обговорювали ряд питань по впровадженню та подальшому розвитку енергоефективності  і відновленню джерел енергетики, зокрема необхідності виконання одного із стратегічних пріоритетних завдань розвитку Львівської області у 2017 році «Енерго- та ресурсозбереження й ефективність», обумовленого в рішенні Львівської обласної ради № 146 від 29 березня 2016 року «Про затвердження Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року».

За підсумками круглого столу було вирішено звернутись до Львівської міської ради, міського голови м. Львова щодо можливості впровадження водо-вугільної технології, як пріоритетного альтернативного виду палива, з подальшим її застосуванням у тепловій енергетиці Львівської області, зокрема на ТЦ «Північна». Також доручити Львівській ОДА, її профільним департаментам, напрацювати алгоритм проведення роз’яснювальної роботи з метою підвищення рівня освіченості населення Львівщини в галузі енергоощадних технологій.

У Києві 17 грудня пройшла зустріч з приводу реалізації проекту модернізації ТЦ «Північна» в місті Львів та впровадження сучасних вугільних технологій КНР в Україні.

12 7, 2016

У нараді брали участь представники Китайських корпорацій «Complant» і «Sinosure», а також голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, представники державного банку «Укргазбанк», Львівської обласної адміністрації та представники компанії «Українське тепло».

Зустріч почалася зі вступного слова Президента ТОВ «Українське тепло» Чичеріна С.А., який вітав делегацію з КНР і висловив свою високу повагу до присутніх представників корпорації «Complant» і страхової компанії «Sinosure». Далі керівник проектів ТОВ «Українське тепло» провів презентацію проекту і висвітлив основні етапи реалізації проекту в місті Бровари та плани компанії по проекту в місті Львів. Також з презентаціями виступили голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Ставнюк В.В., представник державного банку «Укргазбанк» Віктор Дума і Львівської обласної адміністрації Гагалюк Б.М.

У свою чергу, фінансовий директор корпорації «Complant» Чжан Пен подякував Українській стороні за настільки детальну презентацію проекту і високо оцінив професіоналізм української команди. Він також висловив впевненість у великих перспективах подальшого розвитку проекту в місті Львів. Додаткову і більш розгорнуту інформацію про процес реалізації і підготовки до фінансування проекту надав заступник директора департаменту корпорації «Complant» пан Моу Лу. Наступним виступив заступник директора департаменту страхової компанії «Sinosure» пан Чжу Чжанфен, який висловив свою зацікавленість у співпраці та дав ряд рекомендацій з підготовки проекту та документів відповідно до вимог страхової компанії.

Сторони домовилися про активізацію співпраці з метою швидкої реалізації проекту в місті Львів. У зв’язку з чим, були складені наступні кроки по здійсненню проекту. За підсумками зустрічі було складено Протокол, який був підписаний всіма сторонами.

В’ячеслав Бонь та Михайло Соколов зустрілися з керівництвом компанії “Українське тепло”

07 28, 2016

Виконуючий обов’язки голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь і перший заступник голови Миколаївської облради Михайло Соколов зустрілися з керівництвом компанії “Українське тепло” для обговорення можливості переходу регіону на енергоефективне і дешеве джерело теплової енергії. На зустрічі також були присутні представники Миколаївської ТЕЦ, і т.д.

Детальніше за посиланням: http://mediainfo.mk.ua/news/vjacheslav_bon_i_mikhail_sokolov_vstretilis_s_rukovodstvom_kompanii_ukrainskoe_teplo/2016-07-28-34305

У Миколаєва є шанс стати хабом з виробництва водовугільного палива.

07 28, 2016

Миколаїв в майбутньому можна розглядати як хаб по виробництву водовугільного палива та поставки його в Одесу, Херсон і т.д. Але тільки в разі, якщо інвестпроект з будівництва заводу по виробництву водовугільного палива складеться. Про це йшлося сьогодні, 28 липня, в Миколаївській облдержадміністрації, на презентації проекту будівництва котельні на водовугільному паливі і заводу з виробництва водовугільного палива з метою забезпечення міста Миколаєва.

Детальніше за посиланням: http://inshe.tv/video/2016-07-28/146107/

У Дніпродзержинську може подешевшати опалення.

06 1, 2016

Сьогодні делегація Дніпродзержинська знаходиться в Києві, в корпорації «Українське тепло».
До складу делегації входять перший віце-мер Олександр Плахотник, віце-мер Олександр Масленков і головний інженер комунального підприємства «Теплові мережі» Володимир Голенко.

Детальніше за посиланням: http://kstati.dp.ua/content/v-dneprodzerzhinske-mozhet-podeshevet-otoplenie

Страница 1 из 212